Najmocniejsza wersja Volkswagen Amarok

Rozmiar tesktu A A A
-
Najmocniejsza wersja Volkswagen Amarok
W listopadzie podczas targów Fleet miejsce miała Polska premiera najmocniejszej i przy okazji najbardziej ekskluzywnej wersji Volkswagen Amarok Aventura Exclusive. Samochód ten należy do segmentu Pick-up, jednego z najszybciej rozwijającego się rynków nowych samochodów pod kątem procentowym. Rola niemieckiego producenta na tym polu nie jest najsilniejsza, jednak nowa wersja może to lekko poprawić. Mimo swojego typowo rolno budowlanego wyglądu i funkcjonalności, segment ten cieszy się dużym powodzeniem także u zwykłych miejskich klientów. Dlatego też każdy producent, który posiada taki model w swojej ofercie, oprócz podstawowego przeznaczonego do ciężkiej pracy modelu. Posiada także bardzo bogato wyposażoną odmianę auta, z elementami które w pracy w terenie raczej nie mają co szukać. Sercem Volkswagen Amarok Aventura Exclusive to trzylitrowy silnik wysokoprężny o mocy 258 KM. Nad tą mocą i odpowiednim przełożeniem na wszystkie cztery koła czuwa 8 biegowa automatyczna skrzynia biegów. Na rynek samochód trafi w 2018 roku. Z bardziej ekskluzywnych elementów wyposażenie warto wspomnieć o ergonomicznych fotelach regulowanych w 14 miejscach jak też LEDowe oświetlenie zewnętrzne.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-01-17 16:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najmocniejsza-wersja-Volkswagen-Amarok

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt