Nie lada sukces polskiego samochodu podczas festiwalu prędkości

Rozmiar tesktu A A A
-
Nie lada sukces polskiego samochodu podczas festiwalu prędkości
Festival of Speed w Goodwood to miejsce w którym rok temu polski sportowy samochód Arrinera Hussarya miał swoją premierę. Mimo wielu prób rozpoczęcia sprzedaży samochód nadal nie jest oferowany na rynku. Pomijając jednak ten fakt, auto może pochwalić się pierwszymi sukcesami. Jednym z nich to awans i w sumie zajęcie czwartego miejsce w wyścigu na 1,16 mili podczas tegorocznej edycji Goodwood Festival of Speed. Arrinera Hussarya wyposażona w silnik o mocy tylko 560 KM co prawda nie wygrała ( 4 miejsce ), jednak zdołała pokonać bardziej znane i już ugruntowane na rynku modele. Na pokonanie dystansu samochód potrzebował tylko 48:28 sekundy - lepszy czas o 0:31 sekundy niż Bolid F1 prowadzony przez Nicka Heidfelda. Z gorszym podczas tej konkurencji kończyły między innymi następujące modele: Porsche 911 TurboS ( 580 KM ), Ford GT( 656 KM ), Aston Martin Vulcan AMR Pro ( 820 KM ) czy też Rimac Concept S ( 1384 KM ).


Fot. Arrinera

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-26 13:19:45
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nie-lada-sukces-polskiego-samochodu-podczas-festiwalu-predkosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt