Nissan X-Trail nie tylko na rodzinny wypad

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan X-Trail nie tylko na rodzinny wypad
Nissan X-Trail to drugi co do popularności wyżej zawieszony model japońskiego producenta na polskim rynku. Auto zapewnia komfort oraz dużą ilość przestrzeni, co stanowi idealne połączenie nawet na długie wycieczki rodzinne. Jednak oprócz tych walorów konstrukcja samochodu pozwala, także na bardziej ekstremalne użytkowanie. Zaprezentował to zespół Overlimit Team z załogą Grzegorzem i Patrycja Brochockimi. Zmodyfikowany pod kątem bezpieczeństwa – klatka, fotele, rajdowe pasy, specjalne zawieszenie firmy Reiger - Nissan X-Trail zajął 3 miejsce w kategorii T2 diesel w ekstremalnym rajdzie Marocco Desert Challenge. W przeciągu 8 dni uczestnicy rajdu mieli do pokonania przeszło 3 000 kilometrów. Samochód pokonując ten dystans musiał się sprawdzić w ekstremalnych warunkach , na drodze stały wydmy, piaszczyste koryta rzek. Kolejne test wytrzymałości Nissana zespołu Overlimit Team odbędzie się na terenie Europy już w lipcu.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-20 08:40:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-X-Trail-nie-tylko-na-rodzinny-wypad

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt