Nowy Nissan Leaf w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Nissan Leaf w Polsce
Podczas targów Fleet Market w Warszawie, można było zobaczyć po raz pierwszy w Polsce najnowszy elektryczny model japońskiej marki. Samochód w swojej najnowszej odsłonie dysponuje zdecydowanie większym zasięgiem. Na jednym doładowaniu może pokonać nawet 378 km. Wobec konkurencyjnych aut, Nissan Leaf oferuje pełny zakres komfortu oraz przestrzeni. Tak więc kierowca i pasażer nie muszą rezygnować z elementów wyposażenia, które znane są w pojazdach ze spalinowym silnikiem. Oprócz zwiększonego zasięgu nowa generacja samochodu wprowadza duże zmiany w zakresie stylistyki oraz wyposażenie w tym zaawansowanych technologi.


Fot. Nissan

Auto swoim wyglądem nie odróżnia się już od pojazdów tradycyjnych. Nadwozie nowego Nissan Leaf jest smukłe oraz dynamiczne. Pod względem technologii w nowym modelu Nissana zadebiutuje między innymi system e-Pedal. Pozwala on na bardzo proste sterowanie prędkości pojazdu jednym pedałem. Jak samochód ma jechać szybciej to wystarczy przycisnąć pedał mocniej, a jak hamować wystarczy go lekko puszczać. Kolejne rozwiązanie to ProPilot, system który wprowadza jazdę autonomiczną do pojazdów marki Nissan. Nissan Leaf wyposażony jest w najnowszą generację tego rozwiązania, pozwalający na częściową autonomiczną jazdę najnowszej generacji elektrycznego samochodu Nissan Leaf.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-23 15:20:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Nissan-Leaf-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt