Nowy Peugeot 208 wkracza na rynek polski

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Peugeot 208 wkracza na rynek polski
Najnowsza generacja francuskiego przedstawiciela segmentu B Peugeot 208, swoją premierę światową miał podczas tegorocznych targów w Genewie. Pierwsze modele nowego miejskiego auta francuskiego producenta Peugeot, niebawem powinny zawitać na ulicy. Nowy Peugeot 208 dostępny jest w Polsce w cenie od 53 900 zł. Auto oferowane jest w czterech wersjach wyposażeniowych: Like, Active, Allure oraz GT Line. Pod maską miejskiego modelu znajdą się cztery wersje silnikowe, trzy benzynowe oraz jedna wysokoprężna. Wszystkie silniki benzynowe bazują na 1.2 litrowej 3 cylindrowej konstrukcji o różnych wariantach mocy.


Fot. Peugeot

Ofertę otwiera jednostka PureTech o mocy 75 KM z 6 biegową manualną przekładnią. Środkowa jednostka PureTech o mocy 100 KM dostępna będzie z 6 biegową manualną lub z 8 stopniową automatyczną skrzynią. Najmocniejsza wersja silnikowa PureTech o mocy 130 oferowana będzie wyłącznie z 8 biegową automatyczną przekładnią. Oferta wysokoprężna reprezentowana jest przez silnik BlueHDI o mocy 100 KM. W późniejszej fazie sprzedaży auta, pojawi się także pierwsza w pełni elektryczna wersja samochodu. Wyposażona w silnik elektrycznym i mocy 136 KM, auto będzie miało zasięg nawet do 340 km. Auto wyróżnia nowoczesny wyrazisty sportowy design, przestronność oraz dbałość o detale.

Fot. Peugeot

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-16 11:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Peugeot-208-wkracza-na-rynek-polski

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt