Nowy Seat Ibiza już od 310 zł miesięcznie lub 48 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Seat Ibiza już od 310 zł miesięcznie lub 48 900 zł
Seat Ibiza wejdzie na nasz rynek w połowie roku 2017. Samochód oferowany będzie w pięciu wersjach wyposażeniowych: Reference, Style, Full LED, FR oraz Xcellence. Do tego dojdzie jeszcze opcja trzech jednostek napędowych. Jeden z najpopularniejszych aut produkowanych od lat przez hiszpańskiego producenta dostępny do tego będzie w specjalnej ofercie niskich rat. Co przekłada się na zakup nowego Seat Ibiza w cenie nawet od 310 zł miesięcznie. Po raz pierwszy w miejski hiszpański samochód oferowany będzie w bardzo bogato wyposażonej wersji Full LED. Jak sama nazwa wskazuje głównym atutem tej wersji to wysokiej jakości oświetlenie LED. Dzięki temu najnowsze rozwiązania dostępne będą dla klientów od 333 zł miesięcznie w ofercie niskich rat.


Fot. Seat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-10 23:35:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Seat-Ibiza-juz-od-310-zl-miesiecznie-lub-48-900-zl-

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt