Nowy Volkswagen Passat już dostępny

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Volkswagen Passat już dostępny
Zaprezentowana podczas targów w Genewie, nowa odsłona popularnego modelu Volkswagen Passat, można już zamawiać. Jak na razie dotyczy to jednak tylko wybranych silników oraz wyższych wersji wyposażeniowych. Nowa odsłona popularnego niemieckiego przedstawiciela segmentu D, wprowadza to auta wiele nowości.


Fot. Volkswagen

Nie tylko stylistycznych, ale także technologicznych. Auto oferowane będzie między innymi z matrycowymi reflektorami jak też otrzyma system Travel assist. Rozwiązanie to pozwala poruszać się nowemu Volkswagen Passat na autostradzie z prędkością do 210 km/h automatycznie. W nowym Volkswagen Passat zobaczymy także najnowszy system multimedialny trzeciej generacji MIB3, dysponuje on nowymi bardziej zaawansowanymi wskaźnikami oraz nowe funkcje.

Fot. Volkswagen

Pod maską samochodu zawitają odświeżone jednostki napędowe, które mają spełniać nowe wysokie normy emisji spalin Euro 6d TEMP. Nowością pośród silników to dwulitrowy diesel z rodziny EVO o mocy 150 KM, emituje on aż o 10 g/km mniej dwutlenku węgla niż poprzednia odsłona. Pozostałe silniki to trzy benzynowe TSI o mocy 150 KM, 190 KM oraz 272 KM jak też wysokoprężne TDI o mocy 190 KM i 240 KM. Wszystkie silniki niezależnie od paliwa wyposażone są w filtr cząsteczek całych.

Fot. Volkswagen

Wraz z nowym Volkswagen Passat pojawia się także nowe oznaczenie wersji. Podstawowa opcja wyposażeniowa modelu to Essence ( na razie nie dostępna ), środkowa to Business, a topowa Elegance. Zarówno druga jak też trzecia wersja wyposażenia może zostać wzbogacona elementami pakietu stylistycznego R-Line. Wśród nowych modeli Passat nie zabraknie także wersji GTE oraz Alltrack. Aktualne ceny dostępnych wariantów nowego Volkswagen Passat, a więc wersja Business z silnikiem TSI 190 KM DSG w nadwoziu limuzyny zaczynają się od 134 390 zł, w nadwoziu Variant od 139 690 zł.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-27 08:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Volkswagen-Passat-juz-dostepny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt