Perfekcyjna przyczepność Opla Insignia Country Tourer

Rozmiar tesktu A A A
-
Perfekcyjna przyczepność Opla Insignia Country Tourer
Opla Insignia Country Tourer to najnowsze dziecko z rodziny samochodów Insignia. Auto wyróżnia się pod wieloma aspektami z pośród pozostałych aut swojej rodziny. Oprócz większego prześwitu o 25 mm, auto oferowane jest wyłącznie z napędem na wszystkie cztery koła Twinster. Ten system daje samochodu wiele korzyści. Nie tylko jazda w terenie nie stanowi dla Opla Insignia Country Tourer większego problemu. Dodatkowo samochód posiada perfekcyjną przyczepność na każdej nawierzchni. Nowe inteligentne napędy na cztery koła, cały czas monitorują przyczepność każdego z kół. W razie jej utraty przekazują więcej mocy na inne. Dzięki temu samochód nie ma prawa wpaść w poślizg, oferując dzięki temu większy poziom bezpieczeństwa.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-23 19:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Perfekcyjna-przyczepnosc-Opla-Insignia-Country-Tourer

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt