Odświeżona Mazda CX-3 podczas targów w Nowym Jorku

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżona Mazda CX-3 podczas targów w Nowym Jorku
Podczas targów w Nowym Jorku japoński producent zaprezentował kilka nowości w swoim miejskim wyżej zawieszonym modelu Mazda CX-3. To już drugi pakiet aktualizacji wprowadzone do modelu, który na rynku zadebiutował w 2015 roku. Oprócz kilka poprawek wizualnych zmiany auta dotyczą głównie technologicznych nowinek. Auto może pochwalić się między innymi nowymi wzorami 18 calowych felg aluminiowych jak też odświeżoną atrapą chłodnicy.


Fot. Mazda

Nowe są także opcjonalne LEDowe reflektory Matrix. W przypadku samochodów wyposażone w automatyczną przekładnię, pakiet bezpieczeństwa i-ACTIVESENSE oraz funkcję auto hold, samochód będzie jeszcze bardziej komfortowy do prowadzenia w korkach. Bez potrzeby naciskania samemu na hamulec jak też ponownego przyspieszania.

Fot. Mazda

Oferta jednostek została wzbogacone o nowe rozwiązania, które pozwoliły aktualnym silniką osiągniecie wygórowanej normy Euro 6d Temp. Wewnątrz auto otrzymał nowy podłokietnik, co wpłynie pozytywnie na komfort podczas długich podróży. Nowa wersja samochodu trafi do sprzedaży w Europie jeszcze latem tego roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-30 15:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezona-Mazda-CX-3-podczas-targow-w-Nowym-Jorku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt