IAA 2015 - Mekka motoryzacji rozpoczęta

Rozmiar tesktu A A A
-
IAA 2015 - Mekka motoryzacji rozpoczęta
Święto świata motoryzacji rozpoczęło się dzisiaj o godzinie 8:00 we Frankfurcie nad Menem. IAA będzie trwać przez kolejne dwa tygodnie. Spodziewanych jest setek tysięcy odwiedzających, którzy zapełnią 11 hali targów wypełnione samochodami oraz akcesoriami. Naturalnie Niemieckie marki przejęły największe obszary, gdzie każda posiada swoją własną halę na wyłączność. Oprócz nowych samochodów, które już za chwilę pojawia się na ulicy zobaczyć będzie można także liczne samochody koncepcyjne.


Fot. mój-samochód.pl

W hali BMW zbudowana została ulica, która prowadzi przez całą halę. Na przemian tą drogą przejeżdżają samochody marki BMW oraz Mini. W Mercedesie, tradycyjnie wjeżdża się na samą górę hali, potem schodzą odwiedza się modele podzielone tematycznie, na swoją klasę lub inną wspólną zależność. Audi przygotował jak co każde Targi IAA swoją własną wolno stojącą halę przygotowaną tematycznie. Volkswagen, podzielił tradycyjnie swoją halę na wszystkie marki należące do grupy VW.

Fot. mój-samochód.pl

Na targach IAA w sumie odbyło się więcej niż 40 premier. Kilka samochodów zostały przeniesione z rynku amerykańskiego takie jak Kia Optima czy też SUV Ford Edge. Także najwyższy segment samochodów ma swoją premierę w formie BMW 7. Z kompaktowych SUVów pojawiła się nowa Kia Sportage. Po targach IAA widać, ze wielu producentów z dużym opóźnieniem jednak mocno kładzie przyszłość w samochody elektryczne. Jedno jest pewne jednostki benzynowe oraz wysokoprężne, za kilka lat będą bardzo mocno tracić na swojej pozycji rynkowej.

Fot. mój-samochód.pl

Oprócz samochodów i akcesoriów motoryzacyjnych targi umilać będą atrakcyjne hostessy. Młode dziewczyny nie tylko będą stanowić upiększenie dla niektórych modeli, ale także udzielać rzeczowe informację na temat wystawionych pojazdów. Na stanowisku Skody odwiedzający będą mogli brać udziały w konkursach i zbierać liczne nagrody. W przeciwieństwie do poprzednich targów, tym razem będzie trzeba się wykazać wiedzą na temat marki.

Fot. mój-samochód.pl

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-15 23:25:53
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/IAA-2015-Mekka-motoryzacji-rozpoczeta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt