Nissan Qashqai lider crossoverów obchodzi 10 urodziny

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Qashqai lider crossoverów obchodzi 10 urodziny
Wraz ze startem produkcji Nissana Qashqai wiąże się powstanie jednego z najszybciej rozwijającego się aktualnie segmentu samochodu. Aktualnie produkowane auto jest w swojej drugiej generacji i niebawem będzie go czekać face lifting. Dotychczas do klientów dostarczonych zostało ponad 3.3 milionów egzemplarzy tego modelu. Z czego w samej Europie sprzedanych zostało 2.3 miliona. Od tego czasu urosła także znacząco konkurencja. Na rynku pojawiło się aż 23 modele, które biją się o tego samego klienta. Jednak bardzo często wybór pada właśnie na prekursora segmentu, a więc Nissana Qashqai. Rosnące zapotrzebowanie na nowe auto spod znaku Nissan Qashqai przyczyniło się do rozpoczęcia produkcji samochodu w Rosji w 2015 rok. Auto oferowane jest dotychczas na 99 rynkach. W przeciągu ostatnich 10 lat auto zdobyło 81 prestiżowych nagród. Z czego w 19 krajach auto wybrane zostało samochodem roku.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-11 18:55:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Qashqai-lider-crossoverow-obchodzi-10-urodziny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt