Opel podał ceny za Vivaro Kombi Elegance oraz Tourer

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel podał ceny za Vivaro Kombi Elegance oraz Tourer
Opel Vivaro Kombi Elegance oraz Opel Vivaro Tourer swoje premiery miały ponad miesiąc temu podczas targów IAA we Frankfurcie. Teraz podane zostały ceny za ten model na rynku polskim. Za pierwszy z nich Opel Viviaro Kombi Elegance będzie trzeba zapłacić 128 100 zł, drugi Opel Vivaro Tourer będzie oferowany w cenie od 155 600 zł. Pierwszy z nich przewidziany jest dla dużej rodziny, auto może przewieźć aż do 9 osób równocześnie. Drugi model to idealny samochód przeznaczony dla biznesu pozwalający na swobodną pracę przy laptopie podczas podróży.


Fot. Opel

Opel Vivaro Kombi Elegance to komfortowy minibus przeznaczony dla 9 osób. Auto w bardzo prosty i szybki sposób można przebudować na pojemny do przewożenia wielkogabarytowych rzeczy. Drugi oraz trzeci rząd siedzeń można wymontować z samochodu i przez to uzyskać dużą przestrzeń ładowniczą. Fotel kierowcy regulowany jest aż w 6 poziomach. Drugi z nowych modeli w cennikach Opla, Opel Tourer to auto biznesowy. Dzięki kilku elementom takie jak standardowe wtyczki do prądu, umożliwia nieprzerwaną pracę. Do tego fotele można nie tylko przesuwać do przód i tyłu ale także obrócić o 180 stopni, tak aby pasażerowie w 2 i 3 rzędzie siedzieli twarzą do siebie.

Fot. Opel

Zarówno Opel Vivaro Kombi Elegance jak też Opel Vivaro Tourer oferowany są z opcjonalnym systemem multimedialnym Navi80 IntelliLink. Dzięki niemu zyskuje nie tylko kierowca, który ma stały dostęp do informacji na temat zdarzeń na pokonywanej trasie w czasie rzeczywistym. Co za tym idzie trasę w takim wypadku można pokonać szybciej i przez to przyjemniej,

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-28 09:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-podal-ceny-za-Vivaro-Kombi-Elegance-oraz-Tourer

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt