Z Szanghaju do Frankfurtu pokaz koncepcyjnej Skody

Rozmiar tesktu A A A
-
Z Szanghaju do Frankfurtu pokaz koncepcyjnej Skody
Swoją premierę Skoda Vision E miała podczas targów w Szanghaju. Była to jak na razie jedyna lokalizacja, w której można było zobaczyć ten samochód. Najnowsza wizja elektrycznego samochodu czeskiego producenta swoją europejską premierę będzie teraz mieć we Frankfurcie podczas targów IAA, które rozpoczną się już 12 września. Koncepcyjny samochód stanowi dalszy krok w rozwoju stylistyki tej marki. Do tego dochodzi jeszcze technologia elektrycznego napędu. Silnik, który znalazł się pod maską tego modelu posiada moc 306 KM, a ta przekazywana jest na wszystkie cztery koła. Auto przy wykorzystaniu aktualnych technologi jest w stanie przejechać na jednym doładowaniu nawet 500 km. Aby jednak osiągnąć tak duży dystans maksymalna prędkość ograniczona została do 180 km/h. Skoda VISION E to jednak nie tylko wizualna projekcja samochodu przyszłości. Do tego dochodzi jeszcze nowy zestaw usług Skoda Connect. Oprócz umieszczonego centralnie w konsoli ekranu, samochód będzie miał także po jednym dla każdego z pasażerów. Ponadto we wszystkich drzwiach znajdują się bezprzewodowego ładowarki do telefonów. Skoda VISION E po prostu Simply Clever.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-01 17:54:37
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Z-Szanghaju-do-Frankfurtu-pokaz-koncepcyjnej-Skody

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt