Jeep przedstawia dwie nowe wersje swoich samochodów

Rozmiar tesktu A A A
-
Jeep przedstawia dwie nowe wersje swoich samochodów
Na zbliżających się targach w Los Angeles, które rozpoczną się 18 listopada. Amerykańska marka Jeep zaprezentuje dwie nowe wersje swoich popularnych modeli Grand Cherokee oraz Wrangler. W przypadku obu modelach, Jeep po raz kolejny podniesie poprzeczkę w dziedzinie komfortu oraz multimedialności. Prezentując najbardziej luksusowe wersję jaki dotychczas można było zobaczyć u tego producenta. Dzięki globalnej polityce marki, modele te wysoko prawdopodobne pojawią się także w Europie.


Fot. Jeep

Grand Cherokee rozszerzony zostanie od wersję STR Night. Dzięki temu klienci będą mogli liczyć na niesamowitą 475 konną moc generowaną przez jednostkę V8 o pojemności 6.4l. Samochód aby osiągnąć pierwsze 100 km/h będzie potrzebował zaledwie 4.8 sekund. Dodatkowo samochód będzie dostępny z bardziej bogatym wyposażeniem. Na zewnątrz samochód otrzymał między innymi nowe 20” felgi w czarnym satynowym kolorze, w tej samej kolorystyce znalazł się grill oraz dach samochodu. Wewnątrz za lepszą akustykę będzie robił system audio marki Harman Kardon, który wyposażony będzie w 19 głośników. Nagłośnienie o moc 825 Watów zapewnić ma najwyższej jakości odwzorowanie prawdziwych dźwięków. Wyjątkowy model dostępny będzie w trzech kolorach nadwozia, czerwonym, srebrnym oraz granitowym.

Fot. Jeep

Drugi samochód, który zostanie przedstawiony będzie Wrangler Backcountry. Wersja tego modelu, która ma sobie poradzić nawet w najbardziej odległych zakątkach świata. Wyposażony w 17” felgi wraz z oponami, do wszystkich terenów. Ułatwić mają mu się poruszanie nawet na najtrudniejszych trasach. Samochód standardowo dostępny będzie z twardym dachem, którego będzie można za dopłatą polakierować. Nadwozie Wranglera Backcountry dostępne będzie w pięciu kolorach niebieskim, czarnym, białym, granitowym oraz fioletowym. Za lepszy dźwięk odpowiadać będzie składające się z 9 głośników system audio marki Alpine.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-14 15:42:23
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Jeep-przedstawia-dwie-nowe-wersje-swoich-samochodow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt