Peugeot odświeża swojego kompaktowego SUVa

Rozmiar tesktu A A A
-
Peugeot odświeża swojego kompaktowego SUVa
Rynek SUVów to jeden z najszybciej i najbardziej dynamicznie rozwijających się segmentów. W tym roku kilku kluczowych producentów zaprezentuje całkowicie nowe konstrukcje lub też faceliftingi swoich aktualnych modeli. Jednym z tych producentów na pewno będzie francuski Peugeot. Podczas targów w Genewie, Peugeot zaprezentuje najnowszą odsłonę modelu 2008. Do samochodu wprowadzonych zostało bardzo dużo modyfikacji. Nowa stylistyka to tylko jedna część modyfikacji. W ofercie pojawi się między innymi nowa odmiana samochodu GT Line. Swój debiut Peugeot 2008 miał w 2013 roku. Od tego czasu, 500 tyś osób nabyło ten pojazd.


Model charakteryzuje się bardziej wyrazistym i muskularnym wyglądem. Mocniej podkreślone nadkola sprawiają że samochód wygląda na szerszy. Nie tylko nadwozie uległo zmianie. W samochodzie zastosowanie znalazło wiele nowych, jak też ulepszonych rozwiązań elektronicznych. System i-Cocpit, ułatwia kierowanie samochodu, poprzez informowania kierowcy wyłącznie o najważniejszych wydarzeniach. System multimedialny sterowany będzie dzięki dużemu 8” dotykowemu ekranowi. Na tym monitorze wyświetlana będzie mogła być także zawartość telefonów opartych na systemie iOS oraz Android. Wszystko dzięki CarPlay od Apple oraz MirrorLink. W ofercie kompaktowego SUVa pojawią się nowe trzy cylindrowe jednostki napędowe. Obie będą bazować na tym samym silniku lecz o różnych mocach, 110 KM oraz 130 KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-23 22:59:32
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Peugeot-odswieza-swojego-kompaktowego-SUVa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt