Pierwsze targi Warsaw Motor Show na dniach

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwsze targi Warsaw Motor Show na dniach
Na polskiej mapie targów motoryzacyjnych pojawia się nowy punkt. W podwarszawskim Nadarzynie, 20 listopada otwarte zostaną bramy do Warsaw Motor Show 2015. Pierwsza edycja potrwa przez trzy dni tj. do 22 listopada. Wejście pierwszego dnia będzie kosztować 100 zł. Pozostałe dni będą tańsze: bilet na dwa dni będzie można nabyć za 15 zł, a na jeden dzień 10 zł. Całkowita powierzchnia targów będzie wynosić 54 tyś mkw. Całość będzie rozłożone tematycznie na trzy hale. Na gości będzie czekać mnóstwo atrakcji, promocji nowych samochodów z racji rozpoczynającego się sezonu wyprzedaży. Będzie można także liczyć na fachowe doradztwo w zakresie leasingów, kredytów oraz ubezpieczeń.


Fot. Warsaw Motor Show

W największej o pojemności 23 tyś mkw pomieści się w sumie 70 wystawców popularnych marek takich jak Volkswagen, Renault, Honda, Dacia, Skoda i wielu innych. Nie zabraknie także tych z wyższej półki cenowej jak Mercedes, Audi, Jaguar, Maserati. Razem biorąc na targach zobaczyć będzie można 150 nowych modeli. Dodatkowo podziwiać będzie można także samochody marek, które bardzo rzadko można zobaczyć na naszych ulicach takie jak Tesla, Lamborghini, Rolls Royce czy też Bentley. Kolejnym argumentem aby przejść na targi to możliwość zobaczenie na żywo pierwsze polskiego super szybkiego samochodu marki Arrinera.

Fot. Warsaw Motor Show

Druga co do wielkości hala będzie w sobie kryła ponad 200 oldtimerów, w tym także takie perły motoryzacji jak pierwszy taśmowy produkowany samochód Ford T. Ostatnia hala będzie bardziej aktywna niż statyczna będzie można podziwiać pokazy dwóch konkurencyjnych lig driftowych: Drift Masters oraz STW Drift Chalange. W sobotę na targach pojawi się ponadto Kajetan Kajetanowicz nowy mistrz serii ERC. Trzeci polak, który może pochwalić się zdobyciem tego tytułu.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-16 21:22:01
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwsze-targi-Warsaw-Motor-Show-na-dniach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt