Polska premiera nowego Volkswagen Polo

Rozmiar tesktu A A A
-
Polska premiera nowego Volkswagen Polo
Najnowsza odsłona popularnego miejskiego samochodu Volkswagen Polo, niemieckiego producenta Volkswagen zaprezentowany zostanie po raz pierwszy w Polsce podczas targów Fleet Market w Warszawie. Jedna z bardziej głośnych imprez na polskim rynków odbędzie się już 22 listopada. Nowa generacja modelu Volkswagen Polo to całkowicie przepracowany od podstaw pojazd bazujący na modułowej płycie MQB. Auto wyróżnia się wobec poprzednich generacji, komfortem, przestrzenią, rozwiązaniami technologicznymi oraz najwyższym poziomem bezpieczeństwa z dodatkowym wsparcie aktywnych systemów bezpieczeństwa. Oprócz największego Volkswagen Polo w historii tego auta, na targach nie zabraknie także wyżej zawieszonego brata, Volkswagen T-Roc. Kolejnym pojazdem, którego nie może zabraknąć na żadnej dużej imprezie tego typu to model Volkswagen Arteon. Samochód ten to najbardziej zaawansowany samochód w ofercie niemieckiego producenta. Do tego auto to jest aktualnie najwyżej pozycjonowanym pojazdem w stajni niemieckiego producenta. Samochód wyróżnia się wysokim poziomem komfortu oraz najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-21 12:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Polska-premiera-nowego-Volkswagen-Polo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt