Prezentacja nowego Porsche 911 Carrera GTS

Rozmiar tesktu A A A
-
Prezentacja nowego Porsche 911 Carrera GTS
Światowa premiera nowego Porsche 911 Carrera GTS odbędzie się już za kilkanaście dni w Paryżu. Samochód wraz ze specjalnym sportowym wyposażeniem, ma się plasować na szczycie linii modelowej Carrera. Samochód będzie dostępny jako Coupe oraz Cabriolet. Ma trafić na nasz rodzimy rynek w grudniu tego roku, stanowiąc tym że idealny prezent dla dużych chłopców pod choinkę.


Design

Nowy model został umieszczony w nadwoziu Carrery 4. Różni go jednak to, że jest szerszy o 4 cm od wersji tylnonapędowej, a co za tym idzie, ma szerszy rozstaw kół. Ponadto, jak na GTS przystało, widoczne są charakterystyczne zderzaki w stylu SportDesign i czarny spoiler. Specjalne progi także są lakierowane na czarno. Na drzwiach i pokrywie silnika umieszczono logo Carrera GTS, w kolorze czarnym lub srebrnym, w zależności od koloru nadwozia. W Porsche znajdziemy także czarne, 19” felgi aluminiowe RS Spyder.

Wnętrze

W standardzie samochód oferowany będzie w kolorze „Black Alcantara". Wnętrze części przednich foteli pokryte będzie włąśnie tym materiałem. Luksusową alcantarę znajdziemy prawie w całym wnętrzu nowego Porsche 911 Carrera GTS, a w szczególności tam, gdzie kierowca lub pasażer ma bezpośrednią styczność z samochodem, jak np. trójramienna kierownica.

Silnik

Pod maską znajdziemy o 23 KM mocniejszą jednostkę, w porównaniu do niższego modelu, co pozwoli nam rozpędzić się do 100 km/h w 4,2s. Jest to wynik lepszy o 0,1s niż niższa wersja. 408 koni upakowane w silniku 3.8l osiąga aż 420 Nm momentu obrotowego, przy 4200 obr na minute. Średnie spalanie 10,2 l.

Podsumowanie

Na pierwszy rzut oka różnice między GTS a zwykłą wersją są nikłe. Więcej uwagi zostało poświęcono na pojedyncze elementy, które pozwolą odróżnić ten samochód od zwykłych modeli, za które i tak będzie trzeba słono zapłacić. Ale co to takiego dla prawdziwego miłosnika tej marki ?
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt