Rodzinna Seat Alhambra nawet o 34 000 zł taniej

Rozmiar tesktu A A A
-
Rodzinna Seat Alhambra nawet o 34 000 zł taniej
Największy model w gamie hiszpańskiego producenta model, Seat Alhambra z rewelacyjną zniżką. Wybierając ten model teraz można zaoszczędzić nawet do 34 000 zł. Przestronne auto oferowane w wersji 5 osobowej oraz 7 osobowej, już na sam start otrzymało rabat w wysokości 10 000 zł. Do tego dochodzą jeszcze innego rodzaju korzyści, które pozwolą to kwotę jeszcze potroić. Jedna z nich to wybór wersji FR-Line. Tutaj można zyskać dodatkowe 6 300 zł otrzymując takie elementy wyposażenia jak 18 calowe felgi ze spotów lekkich, tapicerkę z czerwonymi przeszyciami jak też sportową kierownicę.


Fot. Seat

Kolejne 4 000 zł uzyskać można wybierając jeden z trzech pakietów Summer Edition. Zostawiając swój stary samochód w rozliczeniu można obniżyć cenę modelu o kolejne 6 000 zł jeżeli jest to Seat to klienci mogą liczyć na dodatkowe 6%, a więc nawet 9 000 zł. Seat Alhambra tak jak pozostałe modele hiszpańskiego producenta oferowane są w atrakcyjnym planie finansowania. Tak też właścicielem nowego rodzinnego samochodu można stać się nawet od już 859 zł netto ( 1056,57 zł brutto ). Seat Alhambra objęty jest 4 letnią gwarancją lub 120 000 przejechanych kilometrów ( pierwsze dwa lata są bez limitu kilometrów ).

Fot. Seat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-02 22:15:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rodzinna-Seat-Alhambra-nawet-o-34-000-zl-taniej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt