Premiera Kia Carens po faceliftingu w Paryżu

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera Kia Carens po faceliftingu w Paryżu
Nowa odsłona minivana Kia Carens zaprezentowany zostanie podczas targów w Paryżu. Od tej chwili aż do czasu pojawienia się odświeżonych modeli w salonach będzie bardzo krótki. Już pod koniec października będzie można zobaczyć pierwsze egzemplarze kompaktowego rodzinnego samochodu w salonach. Wobec poprzedniego wcielenia Kia Carens, wprowadzone zostały następujące zmiany: modyfikacja detali nadwozia, wykonanie wnętrze z wyższej jakości materiałów wraz z nowymi opcjami, nowe systemy bezpieczeństwa aktywnego jak też nowy system audio premium. Samochód do sprzedaży trafi ze specjalną ofertą Eco. Obejmuje ona silnik wysokoprężny 1,7l o mocy 115 KM, 6 biegową manualną skrzynię biegów, specjalne opony marki Michelin o niskim oporze toczenia.


Fot. Kia

Aktualna generacja kompaktowego Vana miejskiego wprowadzona została na rynek w 2013 roku. Od tego czasu wiele zmieniło się zarówno w stylistyce samochodów koreańskiego producenta jak też poziomu zaawansowania technologicznego. Wraz z faceliftingiem oba te zagadnienia zostaną poprawione i dostosowane do aktualnych trendów. Dlatego też nadwozie Kia Carens otrzymało kilka kluczowych modyfikacji takich jak zmiany w chłodnicy oraz w obudowie lamp świateł przeciwmgielnych. Ponadto minivan dostępny będzie w dwóch nowych odcieniach lakieru. W ofercie znajdą się także trzy nowe wzory obręczy kół ze stopów lekkich w rozmiarach 16, 17 oraz 18 cali. Wnętrze Kia Carens zostało jeszcze raz wzięte pod lupę i udoskonalone w kilku miejscach. Siedmioosobowy kompaktowy Van otrzymał nową tapicerkę foteli – nowe wzory oraz skóra z charakterystycznym przeszyciem w kształcie diamentu. Wykończenie poszczególnych elementów prezentuje się teraz w kolorze metalicznym lub czarny z połyskiem. Do tego dochodzi jeszcze opcjonalna tablica rozdzielcza imitująca włókno węglowe.

Fot. Kia

Kia Carens dostępna będzie z 7 lub 8 calowym dotykowym ekranem. Służy on między innymi do wyświetlania nawigacji firmy TomTom, która odpowiada przy okazji za aktualność tych map. Na dużym ekranie wyświetlany może być także obraz z kamery cofania. System multimedialny posiada pełną integrację z najnowszymi telefonami dzięki obsłudze Apple Car Play oraz Android Auto. Wraz z liftingiem oferta Kia Carens rozszerzona zostanie o pakiet zaawansowanych technologi aktywnego bezpieczeństwa. Znajdą się w nim wykrywanie samochodów w martwym kącie, rozpoznawanie znaków oraz informowanie kierowcy o ograniczeniu prędkości. Samochód w nowej odsłonie dysponować będzie także opcjonalnym systemem Audio premium.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-27 08:11:23
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-Kia-Carens-po-faceliftingu-w-Paryzu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt