Ruszyła produkcja nowej generacji miejskiego Nissan Micra

Rozmiar tesktu A A A
-
Ruszyła produkcja nowej generacji miejskiego Nissan Micra
Japoński producent rozpoczął produkcję nowej generacji modelu Nissan Micra. Całkowicie odmieniony samochód Nissana wraca po 7 latach z produkcją do Europy, auto wytwarzane będzie we Francji w fabryce położonej we Flins w okolicy Paryża. Pierwsze samochody całkowicie odmienionej piątej generacji modelu Nissan Micra dotrą do największych Europejskich odbiorców japońskiej marki w lutym, a do pozostałych w marcu. Nissan Micra pierwszej generacji pojawił się w 1983 roku, od tego czasu model sprzedał się w ilości 7 milionów egzemplarzy. Zmiany wobec poprzednich odmian auta są gigantyczne. Najmniejszy przedstawiciel japońskiej marki Nissan jest teraz dłuższy szerszy i niższy. Do tego zyskał całkowicie odmienioną grupę docelową, z auta dla starszych kobiet na dynamicznego z myślą o młodszych kierowcach. Wraz z nową generacją auto zyskało wiele nowości, w tym wysokiej jakości system audio marki Bose z głośnikami w zagłówku, zaawansowane systemy bezpieczeństwa oraz wiele innych.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-14 10:15:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ruszyla-produkcja-nowej-generacji-miejskiego-Nissan-Micra

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt