Strona korzysta z plikĂłw cookies w celu realizacji usĹug i zgodnie z PolitykÄ PlikĂłw Cookies. MoĹźesz okreĹliÄ warunki przechowywania lub dostÄpu do plikĂłw cookies w Twojej przeglÄ darce.X
Seat po raz czwarty na targach elektronicznych MWC
Rozmiar tesktuAAA
Paweł Kostecki - 12-03-2018
Hiszpańska marka Seat po raz czwarty zawitała na targi MWC, które odbywają się w Barcelonie. Producent samochodów zaprezentował podczas tego wydarzenia koncepcyjnego Seata Leona Cristobala. Auto zostało wyposażone w ponad 15 innowacyjnych systemów aktywnego bezpieczeństwa. Dodatkowo na stoisku Seata można było zobaczyć symulator Connected Experience 2.0, który przedstawiał, jak w przyszłości będzie wyglądać jazda samochodem. Ponadto Seat ogłosił powstanie nowej marki XMOBA, która będzie skupiać wokół siebie nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak 5G, i stopniowo wprowadzać je do nowych samochodów producenta.