Specjalne wersje modeli Hyundai z okazji Mistrzostw Świata

Rozmiar tesktu A A A
-
Specjalne wersje modeli Hyundai z okazji Mistrzostw Świata
W tym roku fani sportu mają wiele okazji do kibicowania. Olimpiada już się zakończyła, ale już za kilka miesięcy ruszy Mundial FIFA Mistrzostwa Świata w piłce nożnej na terenie Rosji. Jako że Hyundai jest sponsorem tytularnym tej największej piłkarskiej imprezy. Przygotowane zostały specjalne wersje modeli w promocyjnych cenach. Warianty mundialowe aut oznaczone zostały jako GO!. Promocja dotyczyć będzie następujące pojazdy z oferty koreańskiego producenta: Hyundai Tucson, Hyundai i10, Hyundai i20 oraz Hyundai i30 w wersji hatchback oraz wagon. Modele z tej serii będą się wyróżniać stylistycznie, w tym otrzymają specjalny niebieski lakier metalizowany Champion Blue. W zależności od auta pakiet dodatkowego wyposażenia będzie się różnic. W takim modelu jak Tucson należy dopłacić zaledwie 4 000 zł. W zamian klienci otrzymują 8 calowy dotykowy ekran z nawigacją oraz 10 letnią darmową aktualizacją, system ostrzegania o znakach drogowych i ograniczeniach prędkości, system utrzymania pasa ruchu, wykończenie w kolorze ciemnego metalu, skórzaną częściowo preferowaną kierownicę, czarne błyszczące obudowy lusterek jak też dedykowaną tapicerkę oraz czarną podsufitkę. Tucson występować będzie także w wersji GO! Plus. W tej wersji klient płaci tylko 4500 zł więcej niż w wersji style i zyskuje wyposażenie warte 11 000 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-26 16:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Specjalne-wersje-modeli-Hyundai-z-okazji-Mistrzostw-Swiata

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt