Toyota C-HR w wersji Hy-Power

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota C-HR w wersji Hy-Power
Najnowszy Crossover w ofercie Toyota model C-HR zadebiutował na rynku w 2016 roku. Od tego czasu auto nieustanie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Do tego najnowszy model japońskiego producenta jest liderem pod względem ekologicznych aut z napędem hybrydowym. Ponad 75% nowych aut, które otrzymali klienci wyposażone są w jednostkę ze wsparciem hybrydowym. Seryjna wersja samochodu posłużyła właśnie jako podstawa do stworzenia nowego koncepcyjnego rozszerzenia stylistycznego tego auta.


Fot. Toyota

Samochód w wersji Hy-Power zaprezentowany został podczas targów IAA we Franfurcie. Koncepcyjny pojazd może pochwalić się najwyższej jakości materiałami oraz dbałością o detale. Ponadto wyróżnione zostało zastosowanie jednostki hybrydowej w tej wersji samochodu. Nadwozie koncepcyjnej wersji modelu C-HR osadzona została na dużych 20 calowych felgach. Dach samochodu otrzymał specjalna ozdobną folię. Kolorem przewodnim wnętrza auta to pomarańczowy. Znajdziemy go zarówno na desce rozdzielczej jak tez na fotelach koncepcyjnego modelu.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-12 22:20:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-C-HR-w-wersji-Hy-Power

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt