Toyota C-HR zdobył pierwsze miejsce w Japonii

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota C-HR zdobył pierwsze miejsce w Japonii
Japonia pokochała najnowszy model Toyoty. Pojazd Toyota C-HR to pierwszy od 2007 roku wyżej zawieszony samochód, na liście najlepiej sprzedających się samochodów. Z pierwszego miejsca miejska wyżej zawieszona Toyota zepchnęła mini samochód Honda N-Box. W sumie na Toyota C-HR zdecydowało się 13186 nabywców w samym tylko kwietniu. Za tym samochodem odpowiada dosyć odważna i futurystyczna stylistyka. Zespół, który odpowiedzialny był za ten projekt otrzymała wolną rękę przy procesie projektowania. Co jak widać bardzo dobrze przyjęli klienci. Także w Polsce model ten cieszy się dużym uznaniem, pokonując wiele sprawdzonych konstrukcji. Według instytutu SAMAR model ten zarejestrowany został w Polsce w okresie od stycznie do kwietnia 2627 razy co daje mu na liście najczęściej rejestrowanych nowych samochodów 14 miejsce miejsce.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-17 15:53:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-CH-R-zdobyl-pierwsze-miejsce-w-Japonii

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt