Toyota uruchomiła swój własny car-sharing

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota uruchomiła swój własny car-sharing
Japońska marka Toyota uruchomiła swój własny system car-sharing w dwóch europejskich miastach. Obie lokalizacja wyposażone będą wyłącznie w nowoczesne hybrydowe samochody. Pierwsza z nich, która ma miejsce w Dublinie, Irlandia. Dysponować będzie wszystkimi modelami z napędem hybrydowym w ilości 15 samochodów. Druga umiejscowiona w mieście Flori, Włochy, oddalona jest od Bolonii 80 km, na stanie będzie miała wyłącznie 7 modeli Yaris. Nowa inwestycja Japońskiej marki nosi nazwę Yuko, co w tłumaczeniu oznacza „Chodźmy”. Jak na razie jest to wyłącznie pilotażowy program pozwalające korzystanie z ekologicznej floty samochodów japońskiej marki bez potrzeby posiadania ich na własność. W zależności od sukcesu, program będzie poszerzany o kolejne miasta.


Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-17 15:34:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-uruchomila-swoj-wlasny-car-sharing

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt