Usportowione Fordy sprzedają się coraz lepiej

Rozmiar tesktu A A A
-
Usportowione Fordy sprzedają się coraz lepiej
Ford trafił w niszę, oferując swoim klientom praktyczne modele ze sportowym zacięciem. Chodzi dokładniej o hothache takie jak Fiesta ST oraz Focus ST. Przestronne samochody z możliwością wykorzystywania ich pełnych walorów z dodatkiem sportowych emocji. W trzech kwartałach sprzedaż wyniosła już ponad 22 000 pojazdów. Duży wzrost Ford zawdzięcza przede wszystkim wierności klientów, którzy kiedyś spróbowali właśnie tego typu samochodu i teraz zakupili następny. Do bardzo wysokich liczb sprzedanych samochodów tego przedziału przyczyniły się także nowe wersje modeli. Ford Fiesta ST o mocy 182 KM oferowana jest teraz w wersji 5 drzwiowej. Ford Focus w swojej ofercie posiada 250 konny EcoBoost, 185 konny TDCI oraz 350 konny EcoBoost w wersji RS. Na tym jednak nie koniec liczba samochodów będzie rosła dalej, Ford do swoich standardowych modeli wprowadził pakiet ST Line, który może być połączony z mocnymi i oszczędnymi nowoczesnymi silnikami.


[id_zdjecie2]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-11 20:40:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Usportowione-Fordy-sprzedaja-sie-coraz-lepiej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt