VW Connect informacje o samochodzie w zasięgu ręki

Rozmiar tesktu A A A
-
VW Connect informacje o samochodzie w zasięgu ręki
VW Connect to nowy system do samochodów Volkswagen, który pozwala na uzyskanie informacji na temat swojego samochodu. Nowe rozwiązanie można stosować w większości modeli produkowanych po 2008 roku i nie posiadających dostęp do funkcjonalności Car-net, które jest częścią aut z nawigacją. Nowe rozwiązanie składa się z urządzenia o nazwie DataPlug. Współpracuje ono z komputerem pokładowym samochodu i jest podłączane bezpośrednio do złącza OBD ( On Board Diagnostic ). Po podłączeniu urządzenia oraz instalacji VW Connect na urządzenie mobilne. Użytkownik zobaczy na komórce liczne informacje na temat swojego auta: przejazdy oraz ich oceny stylu, podpowiedzi jak uzyskać niższy poziom spalania, dane kontaktowe do najbliższych autoryzowanych serwisów, informacje na temat miejsc parkingowych, informacja na temat zużycia samochodu jak też wskazówki na temat jak postąpić w sytuacji awaryjnej. Urządzenie można zamówić wygodnie online pod stroną www.vw-app-manager.pl/vwconnect.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-01 07:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/VW-Connect-informacje-o-samochodzie-w-zasiegu-reki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2023 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt