Volkswagen Golf w nowej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Golf w nowej odsłonie
w Wolfsburgu premierę miała nowa odsłona najpopularniejszego modelu niemieckiego producenta Volkswagen Golf. Model ten nie tylko jest najlepiej sprzedającym się samochodem niemieckiej marki, ale także w swoim segmencie globalnie. Na tak duży sukces Volkswagen Golf pracował nieprzerwanie od 42 lat. Nowa odsłona wprowadza do niemieckiego modelu przede wszystkim nowsze rozwiązania tak aby wyrównać poziom z konkurencją. Podniesiony został także poziom bezpieczeństwa tak aby jeszcze lepiej chronić podróżujących i pieszych. Volkswagen Golf przeszedł także szereg modyfikacji stylistycznych. Nie zabrakło przy okazji dużej ilości zmian pod maską, gdzie znalazły się oszczędniejsze jednostki napędowe. Premierę w tym modelu miał także silnik pozwalający na dynamiczne wyłącznie cylindrów w razie braku potrzeby mocy.


Fot. Volkswagen

Volkswagen Golf prezentuje w nowej odsłonie bardziej wyraziste linie, które podkreślają charakterystykę samochodu. Do tego zmieniony został przedni oraz tylni zderzak. Tylne lampy wykonane zostały z wykorzystaniem technologi LED. Ksenonowe reflektory zastąpione zostały przez diodowe. Dzięki tym modyfikacją samochód nie tylko reprezentuje się lepiej i nowocześniej, ale także jest na bieżąco ze wszystkimi aktualnie panującymi trendami na rynku. Także wewnątrz Volkswagen Golf prezentuje się bardziej dojrzale wraz z nowymi tapicerkami oraz materiałami. W nowym Volkswagen Golf nastał technologiczny skok do przodu. Na liście wyposażenia modelu znalazł się wyżej pozycjonowany system multimedialny, w którego skład wchodzi 9.2 calowy dotykowy ekran. Samochód przyjmuje ponadto komendy głosowe, rozpoznaje gesty. Volkswagen Golf będzie także mógł półautomatycznie poruszać się w korku do prędkości 60 km/h. To jedna z wielu nowości, które zobaczymy w kompaktowym modelu niemieckiego producenta.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-10 22:53:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Golf-w-nowej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt