Volkswagen Polo GTI o mocy 200 KM już od 89 690 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Polo GTI o mocy 200 KM już od 89 690 zł
Rodzina usportowionych samochodów niemieckiego producenta powiększyła się. Prawo do posiadania loga GTI mają teraz już trzy modele Volkswagena, najstarszy i najbardziej znany to Volkswagen Golf GTI, najmniejszy Volkswagen up! GTI oraz teraz Volkswagen Polo GTI. Sercem miejskiego samochodu to 200 konny silnik, który pokazuje pierwsze 100 km/h na liczniku po zaledwie 6,7 sekundach. Mimo tak dużej mocy, dzięki turbodoładowaniu oraz innych rozwiązań średnie spalanie wynosi tylko 5,9l na 100 km. Auto standardowo wyposażone jest w 6 biegową automatyczną przekładnię DSG. Moc silnika przekładana jest na ulice dzięki oponą osadzonym na 18 calowych felgach. Za wysoki poziom prowadzenia odpowiada specjalne sportowe zawieszenie. Na wyposażeniu samochodu znaleźć może się ponadto panoramiczny rozsuwany elektronicznie dach jak też system audio marki Beats o mocy 300 W. Mimo typowo sportowych walorów modelu, nie brakuje także odpowiednich systemów bezpieczeństwa.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-02 17:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Polo-GTI-o-mocy-200-KM-juz-od-89-690-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt