Volkswagen Tiguan Allspace już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Tiguan Allspace już w sprzedaży
Volkswagen Tiguan Allspace trafił do oferty niemieckiego producenta Volkswagen. Auto sprzedawane będzie w dwóch wersjach, 5-osobowej oraz 7-osobowej. Pod maską pojazdu mogą się znaleźć silniki w zakresie mocy od 150 aż do 240 KM. Auto to jest od swojego bardziej popularnego imiennika Tiguan dłuższa aż o 215mm. Dzięki tym dodatkowym centymetrom samochód oferuje zdecydowanie bardziej pojemnym bagażnikiem. Przy złożonych siedzeniach Volkswagen Tiguan Allspace dysponuje bagażnikiem o pojemności 1920l. Standardowo przy niezłożonych fotelach ta wartość wynosi 720l. W przypadku wersji 7 osobowej i przy wszystkich ustawionych rzędach siedzeniach ta wartość spada do 230l.


Fot. Volkswagen

Już wyposażenie standardowe samochodu oferuje bardzo bogate wyposażenie. Auto już od samego początku wyposażone jest w wiele rozwiązań aktywnego bezpieczeństwa, w tym automatyczne hamowanie czy też utrzymywanie samochodu w pasie ruchu. Do tego dochodzą jeszcze elementy wyposażenie, które wpływają na komfort w podróżowaniu takie jak aktywny tempomat, klimatyzacja jak też system audio wyposażone w komunikację Bluetooth do podłączenia telefonu komórkowego. Auto oferowane jest w cenie od 117 090 zł, klient otrzyma za to samochód w wersji podstawowej Trendline wraz z silnikiem benzynowym 1.4l TSI o mocy 150 KM.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-31 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Tiguan-Allspace-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt