Volkswagen wprowadza do sprzedaży nową Scirocco

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen wprowadza do sprzedaży nową Scirocco
Podczas targów w Genewie zaprezentowana została nowa odsłona modelu Scirocco, teraz nadszedł czas na jej debiut uliczny. W Polsce pojawiła się możliwość zamawiania tego bazującego na golfie, sportowego coupe. Samochód zadebiutuje także w swoje najbardziej sportowej wersji R. Cena standardowej wersji z silnikiem 1.4 TSI, rozpoczynać będzie się od 90 190 zł. Na start nowego modelu powstała także wersja Perfektline, która kosztuje 82 690 zł.


Fot. Volkswagen

Volkswagen Scirocco, które produkowane jest już od niemal że 40 lat to samochód przede wszystkim dla osób, którzy chcą kompaktowego samochodu ze sportowym duchem. Dla tych, którzy chcą także sportowych osiągów powstałą wersja „R”. Samochód dostępny jest wyłączenie z 280 konnym silnikiem o pojemności 2.0 TSI. Wersja sportowa będzie dostępna wyłączenie z tym silnikiem i jej cena rozpoczyna się od 137 690 zł.

Fot. Volkswagen

Jednym z powodów pojawienia się tak szybko nowej odsłony Volkswagena Scirocco, to wymuszona wymiana dyrektywy emisji spalin. Wraz z wymianą wszystkich silników na takie spełniające normę EU6, zaszły także modyfikacje w nadwoziu i wewnątrz samochodu. Ponad to kompaktowy Niemiec, otrzymał także dużą aktualizację wyposażenia opcjonalnego, co podnosi jego multimedialności jak też bezpieczeństwo pasywne i aktywne.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-21 12:24:51
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-wprowadza-do-sprzedazy-nowa-Scirocco

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt