Wersja specjalna Dacii Duster dla wybranych

Rozmiar tesktu A A A
-
Wersja specjalna Dacii Duster dla wybranych
Nowa wersja promocyjna Dacii pojawi się tylko w trzech krajach, a jednym z nich będzie Polska. Dwa pozostałe, to Francja i Rumunia. Wersja będzie nazywać się Dacia Duster Garmin i jak nazwa wskazuje, zostanie wzbogacona o akcesoria amerykańskiej marki Garmin.


Limitowana wersja Dacii Duster Garmin będzie bazować na wersji wyposażeniowej Ambiance. Wersja modelowa będzie dostępna z dwoma lakierami metalicznymi - platinum gray i pearl black. Na zewnątrz samochód będzie sprawiał wrażenie prawdziwego offroadera, za sprawą przednich i tylnych osłon podwozia, czarnych relingów, 16-calowych aluminiowych felg i chromowanej rury wydechowej.

Wewnątrz Dustera Garmin znajdziemy zainstalowaną nawigację Garmin Nüvi® 2595 LMT, która zamocowana została na specjalnie przygotowanym panelu z nóżką, tak, aby nie trzeba było ciągnąć kabli. Wystarczy wpiąć nawigację w przeznaczone miejsce i można od razu z niej korzystać. Wraz z tą wersją Dustera klient otrzymuje darmowe mapy z life time update. Nawigacja wyposażona jest w system ostrzegający przed korkami, wypadkami i pracami drogowymi. Garmin Nüvi® 2595 LMT można także użyć jak system głośnomówiący, za pośrednictwem wbudowanego w niego modułu bluetooth.

Wersja limitowana Dustera Garmin dostępna będzie ze wszystkimi silnikami standardowo przeznaczonymi dla tego modelu, zarówno z napędem na cztery koła jak i tradycyjnym, przednim. Silniki, między którymi klient będzie mógł wybrać, to: jednostka napędzana benzyną, o mocy 105 KM albo jeden z dwóch wysokoprężnych silników o mocy 90 KM lub 110KM. Obydwa dostępne zarówno z napędem 4x2, jak też 4x4.

Model będzie można doposażyć tylko o pięć pozycji. Radio CD-MP3 z wejściem na USB + Jack wraz z bluetoothem i kierownicą wielofunkcyjną; zapasowe koło; światła przeciwmgielne przednie; Manualna klimatyzacja i ASR-ESP.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-14 23:20:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wersja-specjalna-Dacii-Duster-dla-wybranych

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt