Wyprodukowano 30 milionowego Volkswagen Passat

Rozmiar tesktu A A A
-
Wyprodukowano 30 milionowego Volkswagen Passat
Volkswagen Passat to drugi co do popularności po Volkswagenie Golfie model niemieckiego producenta Volkswagen. W Fabryce w Emden wyprodukowany został 30 milionowy egzemplarz tego modelu. Na ustanowienie tak pokaźnego rekordu Volkswagen potrzebował 46 lat. Model na rynku debiutował 1973. Jubileuszowy egzemplarz to nowy Passat Variant w wersji GTE z hybrydowym zespołem napędowym plug-in. Auto to posiada bogatsze wyposażenie. Samochód w nowej specyfikacji do klientów trafi dopiero w maju. Wyprodukowany pojazd nie jest przeznaczony dla żadnego klienta, auto będzie służył jako model testowy przeznaczony przedstawicielom mediów z różnych krajów. Volkswagen Passat produkowany jest aktualnie w 10 zakładach produkcyjnych na trzech kontynentach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-10 12:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wyprodukowano-30-milionowego-Volkswagen-Passat

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt