Zelektryzowany flagowy model francuskiej marki DS

Rozmiar tesktu A A A
-
Zelektryzowany flagowy model francuskiej marki DS
Model DS 7 Crossback francuskiej marki DS to kwintesencja francuskiego stylu i awangardy. Auto łączy w sobie nie tylko moc, ale także wysokiej klasy komfort dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i odpowiednią stylistykę. Teraz flagowy model francuskiej marki DS otrzyma najmocniejszą wersję silnikową dotychczas. Układ napędowy, który przekazywany będzie na wszystkie cztery koła, do dyspozycji będzie miał 300 koni mechanicznych. Model DS 7 Crossback E-TENSE 4x4 wykorzystywać będzie zaawansowany układ PHEV, na który składa się silnik spalinowy oraz układ elektryczny z własną pojemną baterią. Na samym trybie elektrycznym auto jest w stanie przejechać nawet do 58 kilometrów, w przypadku wykorzystanie układu elektrycznego i spalinowego zapotrzebowanie auta na paliwo wynosi zaledwie 1,4 litra na 100 km w trybie mieszanym.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-22 22:35:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zelektryzowany-flagowy-model-francuskiej-marki-DS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt