Ford Kuga po dużych zmianach już za 99 050 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford Kuga po dużych zmianach już za 99 050 zł
Najnowsze wcielenie kompaktowego wyżej zawieszonego modelu Forda, Ford Kuga dostępny będzie na naszym rynku w cenie od 99 050 zł. Auto oferowane będzie teraz także w wielu nowych wersjach. Jedna z nich to ST Line, która wprowadza do modelu bardziej sportowy wygląd. Jednak bez zmian w i tak bardzo dobre właściwości jezdne. Do tego dochodzi jeszcze ekskluzywna wersja Vignale. Tutaj klient będzie miał okazje poczuć komfort w ekskluzywnej odsłonie, ze specjalnymi przygotowanymi pakietami wyposażenia. W skład w których wchodzą elementy oferowany tylko w tej wersji.


Fot. Ford

Ford Kuga po swoim face liftingu przeszedł bardzo wiele zmian. Maskę zdobi teraz duży trapezowaty grill wraz z nowymi LEDowymi światłami do jazdy dziennej. Te może nie duże zmiany wprowadzają bardziej klasyczną, ale zarazem bardziej dynamiczną stylistykę do nadwozia kompaktowego SUVa Forda. Nie tylko tych wizualnych, ale też technicznych zmian jest dużo. Auto to jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne, oferując bardzo dużo nowoczesnych systemów aktywnego bezpieczeństwa. Auto wzbogacone zostało ponadto w najnowszy system SYNC 3. Rozwiązanie, które pozwala na sterowanie głosem oraz pozwala na uruchamiania i synchronizację aplikacji z telefonu z samochodem.

Fot. Ford

Pod maską samochodu znajduje się bogata oferta jednostek napędowych. Klienci będą mieli dodatkowo wybór pomiędzy napędem na przednią oś lub na wszystkie cztery koła. Nie zabraknie także przekładni manualnych i automatycznych. Podstawowym silnikiem w modelu Ford Kuga będzie benzynowa jednostka 1.5 EcoBoost o mocy 120 KM, który ma przełożenie mocy na przednią oś oraz korzysta z 6 biegowej manualnej przekładni. Najmocniejsza benzynowa jednostka napędowa bazuje na tej samej konstrukcji silnika jednak z mocą 182 KM. W przypadku silników wysokoprężnych najmocniejsza jednostka 2.0l TDCi dysponuje mocą 180 KM. Pozostałe silniki to benzynowa jednostka 1.5l EcoBoost o mocy 150 KM, wysokoprężna TDCi 1.5l 120 KM i TDCi 2.0l 150 KM.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-28 19:19:01
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-Kuga-po-duzych-zmianach-juz-za-99-050-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt