Zremixowany Beetle - nowa wersja specjalna Remix

Rozmiar tesktu A A A
-
Zremixowany Beetle - nowa wersja specjalna Remix
Niemiecki producent przygotował nową specjalną wersję Beetla. Pośród innych swoich odmian wyróżnia go wysokie wyposażenie standardowe oraz na nowo opracowane wnętrze. Kolor trzech ramion kierownicy, wykończeń w zaślepach na drzwiach i górnej części kokpitu, zależy od dobranego zewnętrznego lakieru. To determinuje, czy wymienione elementy będą w czarnym odcieniu, czy srebrnym.


W wyposażeniu standardowym tego modelu, kierownica oraz gałka skrzyni biegów wykończona została wysokiej jakości skórą. Dla poprawienia komfortu przy dłuższych trasach, na pokładzie znalazł się też podłokietnik oraz tempomat. W połączeniu z automatyczną klimatyzacją nie ma to jak się spokaować i jechać w długą trasę. W pojeździe znalazły się ponadto czujniki parkowania, które odległość sygnalizują nie tylko dźwiękowo, ale ponadto wizualnie - na ekranie. Z kolei patrząc na auto z zewnątrz, w oczy rzucają się 17-calowe, aluminiowe felgi. Ponadto nowa wersja Beetle Remix w standardowym wyposażeniu będzie miała Radio 310, które to nie tylko czyta CD ale również MP3.

Pod maską do wyboru znalazły się cztery silniki. Dwie benzyny o mocach 105KM lub 160KM oraz dwa oszczędne turbodiesle o mocach 105 KM i 140 KM. Każdy z tych silników może zostać doposażony opcjonalnie w DSG. Ponadto wszystkie Beetle Remix są wyposażone standardowo w ESC.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-25 18:30:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zremixowany-Beetle-nowa-wersja-specjalna-Remix

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt