Fiat 500 w nowych topowych wersjach Star i Rockstar

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat 500 w nowych topowych wersjach Star i Rockstar
Oferta aktualnego Fiat 500, bazującego na kultowym aucie z przełomu lat 50-60 ubiegłego wieku doczekał się dwóch nowych topowych wersji. Będą to Star oraz Rockstar. Pierwsza nowa wersja skierowana jest do klientów, którzy preferują bardziej eleganckie tony. Druga wersja Rockstar całkowicie przeciwnie, dla kierowców którzy uwielbiają sport. Nowe wersję popularnego włoskiego modelu nie pociągną jednak za sobą zmian w liście dostępnych jednostek. Tak też oba modele mogą być wyposażone w silnik 1.2l 69 KM lub jednostka Twinair o mocy 85 KM.


Fot. Fiat

Fiat 500 Star wyróżniać będzie się pośród innych wersji tego modela kilkoma szczegółami oraz jedną nowością w formie koloru nadwozia. Tylko ta wersja auta oferowana jest w nowym kolorze nadwozia, a będzie to odcień pastelowy różowy pudrowy – Pink Powder. Ponadto auto otrzyma aluminiowe 16 calowe felgi oraz szklany dach Skydome. Do standardowego wyposażenia tego modelu zaliczają się jeszcze przednia światłą przeciwmgielne. Na wyposażeniu modelu znajduje się także nowa tapicerka dostępna w dwóch kolorach. Dodatkowo kolor deski rozdzielczej oferowany jest w modelu Star w dwór różnych wersjach kolorystycznych.

Fot. Fiat

Druga nowa wersja modelu Fiat 500 Rockstar otrzymała stały szklany dach, 16 calowe felgi aluminiwe, zderzaki przednie i tylne z wersji Sport.Do tego dochodzi jeszcze chromowe i satynowe wykończenie detali. Auto oferowany jest w dodatkowej wersji lakieru, ciemno zielonym Green Portofino. Tak jak też w wersji Star, tak też w Rockstar deska rozdzielcza oferowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-02 07:45:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-500-w-nowych-topowych-wersjach-Star-i-Rockstar

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt