Dacia Duster Elf Cup po trzeciej rundzie Safari

Rozmiar tesktu A A A
-
Dacia Duster Elf Cup po trzeciej rundzie Safari
Tym razem terenowe Dacia Duster w ramach Dacia Duste Elf Cup zawitały w stolicy i w okolicach. Dwa dni trudnych sportowych zmagań pozostawiło ślady nie tylko na sprzęcie ale także na załogach. Pierwszy Dacia Duster, który przejechał z najlepszym czasem 9 godzin 24 minut i 57 sekund kierowany był przez Jan Kozioła. Prawie o godzinę gorszy czas miał drugi kierowca Krzysztof Wicentowicz, który potrzebował na ten sam odcinek już 10 godzin 13 minut 53 sekundy. Z trzecim czasem rywalizację zakończył Wojciech Furman, który na zakończenie trasy potrzebował 10 godzin 27 minut i 20 sekund. W klasyfikacji generalnej prowadzi aktualnie Krzystof Wicentowicz, który zebrał w trzech rywalizacjach 45 punktów. Drugi na liście jest Jan Kozioł z 40 punktami, podium w klasyfikacji generalnej zamyka z 33 punktami Magdalena Zając.


Fot. Dacia Duster Cup

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-12 12:06:03
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dacia-Duster-Elf-Cup-po-trzeciej-rundzie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt