Kamil Serafin utrzymał prowadzenie w Kia Lotos Race

Rozmiar tesktu A A A
-
Kamil Serafin utrzymał prowadzenie w Kia Lotos Race
Kamil Serafin nadal na pierwszym miejscu Kia Lotos Race po czwartej rundzie na Slovakiaring. Aktualnie prowadzący w klasyfikacji generalnej nie wygrał żadnego z dwóch niedzielnych wyścigów, jednak dwa razy był drugi co pozwoliło mu zebrać w sumie 135 punktów. Tą samą liczbę zdobył Jan Antoszewski tyle że wygrał on drugi wyścig i podczas pierwszego był trzeci. Młody kierowca zdobył także 135 punktów, co oznacza brak zmian w różnicy pomiędzy tymi kierowcami. Pierwszy niedzielny wyścig wygrał Tomasz Magdziarz, który aktualnie zajmuje 7 miejsce w klasyfikacji. Mało szczęścia miała za to Adrien Vogel, która spisała się bardzo dobrze podczas kwalifikacji. Nie z jej winy dwa razy musiała przedwcześnie zakończyć wyścig. Nie była ona jednak jedynym kierowcą, który miał problemy z dotarciem na metę. Kolejna już piąta i przedostatnia runda Kia Lotos Race będzie miała miejsce w Czechach na torze AutoDrom Most. Sportowe Kia Picanto zobaczymy na torze w dniach 2-3 września.


Fot. Kia Lotos Race

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-19 07:31:30
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Kamil-Serafin-utrzymal-prowadzenie-w-Kia-Lotos-Race

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2022 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt