EuroNCAP kolejne samochody spotkały się ze ścianą

Rozmiar tesktu A A A
-
EuroNCAP kolejne samochody spotkały się ze ścianą
Tuż przed rozpoczęciem się międzynarodowych targów samochodowych w Paryżu, Europejska organizacja badająca bezpieczeństwo udostępniła testy dwóch samochodów. Do nieubłaganego spotkania się ze ścianą stawili się limuzyna Mercedes E-Klasa oraz SUV Peugeot 3008. W obu wypadkach samochody już w wersji podstawowej wyposażone były w systemy aktywnego bezpieczeństwa, w tym rozwiązanie powodujące automatyczne hamowanie przed przeszkodą. Dlatego też testowana była wyłącznie ta wersja samochodu. Zarówno jeden jak też drugi model zdobył pięć gwiazdek. Mercedes wywiązał się perfekcyjnie, zaliczając przy okazji jedne z najlepszych wyników jakimi ten producent mógł się pochwalić. Francuski samochód mimo pięciu gwiazdek już w ogólnej analizie wypadł nieco gorzej. Jednak nadal wystarczająco dobrze aby zdobyć pełną ilość punktów – testy wykazały że największy mankament francuskiego SUVa to ochrona klatki piersiowej.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-10 20:09:22
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/EuroNCAP-kolejne-samochody-spotkaly-sie-ze-sciana

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt