Lenaxa technologia ułatwiająca interaktywną stronę samochodu

Rozmiar tesktu A A A
-
Lenaxa technologia ułatwiająca interaktywną stronę samochodu
Amerykańska firma Garmin przedstawiła swój nowy koncepcyjny system w zakresie sterowania, o nazwie Lenaxa. Innowacyjność tego rozwiązania ma być głównie prosty i intuicyjny interfejs sterowania, które nie mają wpływają negatywnie na bezpieczeństwo poruszającego się samochodu poprzez odwracania uwagi od sytuacji na drodze. Aby osiągnąć ten cel wykonane zostały liczne badania, śledzące ruch oczu kierowcy zgodnie z protokołem AAM ( Stowarzyszeniem Producentów samochodów ), DALI ( Index wskazujący mentalny stan kierowcy ) oraz SUS ( ocena funkcjonalności systemu na podstawie kwestionariuszu ). System Garmin Lenaxa składa się z 4 fizycznych pokręteł, które mogą być poruszane w 4 kierunki, naciskane i ciągnięte. Każda ruch jest zdefiniowany i wykonuje zaprogramowaną interakcje w systemie w przypisanym dziale. Bardziej rozbudowanej wersji tego systemu sterowania funkcjami aplikacji będzie można zobaczyć dopiero podczas CES 2017.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-24 23:44:01
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Lenaxa-technologia-ulatwiajaca-interaktywna-strone-samochodu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt