Mio wprowadza pięć nowych urządzeń 2 w 1 z rodziny MiVue Drive

Rozmiar tesktu A A A
-
Mio wprowadza pięć nowych urządzeń 2 w 1 z rodziny MiVue Drive
W ofercie marki Mio pojawiły się nowe urządzenia, które wyznaczą nowy standard w kamerach i nawigacjach samochodowych. Mio MiVue Drive jest dostępne w 5 wersjach i występuje w dwóch rozmiarach 5 cali ( 50, 55 ) oraz 6,2 cala ( 60, 65, 65 Truck). Jednak niezależnie od wymiarów zewnętrznych rozdzielczość ekranu urządzenia wynosi 800x480. Mimo, że Mio MiVue Drive skrywa w sobie dwie funkcjonalności, producent utrzymał wszystko w cienkiej smukłej obudowie. Urządzenie może zarówno nagrywać trasę podczas jazdy jak też wyświetlać mapę i podawać komendy nawigacji. Pojemność urządzenia może wynosić do 64 GB, w zależności od użytej karty SD.


Fot. Mio

Mio MiVue Drive posiada jedną przednią kamerę, której jakość nagrywania nie spada poniżej FullHD ( 1080p ), a w zależności od wersji jest nawet Extreme HD ( 1296p ). Nowe urządzenie marki Mio może zostać wyposażone dodatkowo w opcjonalną płatną tylną kamerę FullHD o szerokim kącie nagrywania i przesłonie F2.0. Długi dołączony kabel wystarczy także na większe samochody jak kombi. Dzięki fizycznemu połączeniu po kablu, jakość oraz ciągłość nagrywania jest zawsze wysokiej klasy. Nawigacja posiada bezpłatną aktualizację map oraz fotoradarów - maksymalnie 4 razy w roku, którą dostarcza TeleAtlas. Tylko na rozpoczęcie sprzedaży do końca grudnia urządzenie będzie można zakupić w programie Cashback. W zależności od wybranego modelu Mio MiVue Drive producent zwraca od 100 do 170 zł. Aby móc skorzystać z promocji należy na stronie www.miocashback.pl wypełnić formularz, następnie fakturę oraz kod z opakowania wysłać na podany na stronie adres.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-01 20:13:39
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Mio-wprowadza-piec-nowych-urzadzen-2-w-1-z-rodziny-MiVue-Drive

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt