Alfa Romeo Giulia Veloce nowy sportowy wymiar modelu

Rozmiar tesktu A A A
-
Alfa Romeo Giulia Veloce nowy sportowy wymiar modelu
Włoski producent Alfa Romeo do Paryża przyjechał z nową wersją sportowego kompaktowego modelu Giulia. Alfa Romeo Giulia Veloce charakteryzuje się sportowymi osiągami głównie dzięki 2.0l benzynowej jednostki o mocy 280 KM oraz wyposażeniem premium. Samochód już w standardowej odsłonie stanowi idealne połączenie między osiągami, designem oraz komfortem. Odmiana Veloce, która dostępna jest w unikatowym niebieskim lub szarym lakierze jeszcze raz podnosi poprzeczkę w tych trzech elementach. Dodatkowo samochód wyposażony będzie w napęd 4x4 dzięki zastosowania nowatorskiej technologi Q4. Najnowszą odsłonę Alfa Romeo Giulia w wersji Veloce można już zamawiać.


Fot. Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulia Veloce, który nawiązuje swoją nazwą i stylem do najbardziej chlubnych czasów marki dostępny będzie w dwóch wersjach. Będzie można je bardzo łatwo rozpoznać. Odmiana z benzynową 2.0l turbodoładowaną jednostką o mocy 280 KM dostępna będzie w niebieskim lakierze. Samochód z 2.2l wysokoprężna jednostką o mocy 210 KM w szarym kolorze. Oba modele będą wykorzystywać z najnowszą automatyczną ośmiostopniową przekładnię. Napęd przekazywany będzie na wszystkie cztery koła dzięki wykorzystaniu nowego rozwiązania Q4. Samochód z tym typem przekazywania mocy silnika na ulice, gwarantuje lepsze bezpieczeństwo, zmniejszając ryzyko poślizgu do minimum.

Fot. Alfa Romeo

Samochód Alfa Romeo Giulia Veloce, wyróżnia się jednak nie tylko nowymi jednostkami, ale także modyfikacjami zewnętrznymi. Poszerzone zostały wloty powietrze przy przednim zderzaku wraz czarnymi błyszczącymi obramowaniami, samochód otrzymał tylni dyfuzor z podwójnym wydechem jak też opcjonalne 19” sportowe felgi z pięcioma otworami. Ten sam sportowy styl utrzymany został wewnątrz samochodu. Na pierwszy rzut oka widać nowe sportowe fotele z wysuwaną częścią na podudzia. Siedzenia obszyte zostały skórą i dostępne będą w trzech odcieniach. Ponadto elementy wykończenia wykonane zostały z aluminium. W centrum uwagi stoi duży 6,5” dotykowy ekran z najnowszym systemem multimedialnym. Producent zadbał także o ochronę, dając na wyposażeniu elementy systemu aktywnego bezpieczeństwa. Mają one jednak wyłącznie wspierać i pomagać kierowcy, pozostawiając całą zabawę z jazdy wyłącznie kierowcy.

Fot. Alfa Romeo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-06 08:47:35
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Alfa-Romeo-Giulia-Veloce-nowy-sportowy-wymiar-modelu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt