All Inclusive w Seat Toledo

Rozmiar tesktu A A A
-
All Inclusive w Seat Toledo
Pakiet All Inclusive dostępny będzie teraz także w nowym Seacie Toledo. Przedstawiciel segmentu C hiszpańskiego producenta, to idealny samochód, dla rodziny i tych co pokonują duże odległości. Samochód dysponuje także dużym bagażnikiem wynoszący aż 550l. Model dostępny jest z 4 letnią gwarancją lub 60 tyś. km przebiegu, w zależności co pierwsze nastąpi.


Fot. Seat

Wraz z pakietem All Inclusive samochód przez okres tych 4 lat lub 60 tyś. Przejechanych km, będzie serwisowany w autoryzowanych serwisach Seata. Dodatkowo nic nie trzeba będzie płacić w przypadku okresowych przeglądów. W ich zakresie wymieniane będą między innymi klocki hamulcowe z przodu i z tyłu, filtry oleju i powietrza, świec zapłonowych, olej oraz pióra do wycieraczek.

Fot. Seat

Samochód dostępny jest z takim pakietem dostępny jest już od 499 zł miesięcznie, co czyni go ekonomicznie dostępnego. Dodatkowo za odpowiednie oszczędności w eksploatacji przyczyniają się nowe oszczędne silniki TSI oraz TDI.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-14 13:55:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/All-Inclusive-w-Seat-Toledo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt