Audi A4 świętuje swój srebrny jubileusz

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi A4 świętuje swój srebrny jubileusz
Dwadzieścia pięć lat temu z taśm produkcyjnych zjechał najpopularniejszy model niemieckiego producenta Audi, model Audi A4. W tym długim okresie do klientów dostarczonych zostało przeszło 7,5 miliona egzemplarzy kompaktowego auta. Samochód od samego początku wprowadzenia na rynek cieszył się dużym sukcesem, a popyt do dnia dzisiejszego ciągle rośne. Pierwszy pełny rok sprzedażowy, a więc rok 1995, auto zamknęło z wynikiem 272 052 sprzedanych pojazdów. W poprzednim 2018 roku, do klientów trafiło 344 586 pojazdów z oznaczeniem A4. Sukces tego modelu był jednak z góry przesądzony. Audi A4 zastąpił w tamtych czasach jeden z popularniejszych modeli Audi, model Audi 80. Oferując nie tylko bogatsze wyposażenie, ale także całkowicie nowy poziom komfortu. Samochód znajduje się aktualnie w swojej piątej generacji, która na rynek wprowadzona została w 2015 roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-12 18:55:35
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-A4-swietuje-swoj-srebrny-jubileusz

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt