Audi Q5 kolejny niemiecki bestseller

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi Q5 kolejny niemiecki bestseller
Niemiecki producent Audi w swoim portfolio ma wiele samochodów, którym można przypisać proporczyk bestseller. Do tej wyjątkowej grupy samochodów zalicza się na pewno model Audi Q5. Samochód wszedł do sprzedaży w 2008 roku, od tego czasu wzrasta jego sprzedaż. W samym 2015 roku do klientów trafiło 266968 samochodów, w 2014 było ich 247446. Rok 2016 też wygląda rewelacyjnie, już na półmetku Audi Q5 zaliczył wzrost na poziomie 4.7 procenta. Średniej wielkości SUV niemieckiego producenta produkowany jest w sumie w trzech fabrykach. Jedna z nich zlokalizowana w Niemczech Ingolstadt. Obchodzi właśnie jubileuszowy milionowy model Q5, który zjechał z taśm. Pozostałe miejsca produkcji to Chiny oraz Indie. Całkowita produkcja wszystkich modeli Q5 od czasu wprowadzenia modelu na rynek w 2008 roku do aktualnego stanu wynosi niecałe 1.6 miliona wyprodukowanych pojazdów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-06 09:38:13
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-Q5-kolejny-niemiecki-bestseller

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt