Audi modernizuje swój bestseller Audi A4

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi modernizuje swój bestseller Audi A4
Niemiecka marka premium świętuje aktualnie 25 lecie swojego bestsellera Audi A4. Ostatnia wersja samochodu na rynek trafiła przeszło 4 lata temu, co oznacza czas na modernizację samochodu. Producent postawił na lekkie odświeżenie linii auta, co skutkuje dopasowania kilku elementów nadwozia do aktualnej linii stylu samochodów niemieckiej marki. Dzięki czemu klienci zyskują, na przykład LEDowe reflektory Matrix LED będą należeć do wyposażenia standardowego.


Fot. Audi

Kolejne zmiany w nadwoziu to grill, który w odświeżonej wersji Audi A4 jest szerszy i niższy. Nadwozie zyskało także bardziej muskularnych kontur. Klienci będą mogli wybrać jeden z 12 kolorów nadwozia. Wnętrze odświeżonego modelu Audi A4 nadal emanuje spokojem, gdzie głównym elementem designu to centralnie umieszczony duży dotykowy ekran. Oferta jednostek napędowych ograniczona została do 6 egzemplarzy w przedziale mocy od 150 KM do 347 KM. Trzy jednostki napędowe oferowane są wraz z systemem Mild-hybrid System.

Fot. Audi

Niestety także w Audi S4 nie zobaczymy już jednostki benzynowej. Także tutaj Euro 6d-TEMP spowodowało, że producent musiał postawić na silnik wysokoprężny o mocy 347 KM - ze wsparciem elektryczny, aby obniżyć poziom spalania i poprawić osiągi. Po za rynkami Europejskimi najmocniejsza jednostka to benzynowy silnik 3.0 TFSI o mocy 354 KM. Odświeżony Audi A4 do kupienia będzie w całej Europie od maja tego roku. Na pojawienie się w ofercie do zamówienia wersja Audi A4 allroad quattro będzie trzeba poczekać do lata. Pierwsze modele do klientów dostarczone zostaną na jesieni.

Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-16 08:05:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-modernizuje-swoj-bestseller-Audi-A4

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt