Audi uruchamia wypożyczalnie samochodów w Europie

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi uruchamia wypożyczalnie samochodów w Europie
Niemiecka marka premium uruchamia swoją pierwszą wypożyczalnię samochodów. Pierwsza uruchomiona została w 2015 przy lotnisku w San Francisco. Samochód można zamówić prosto poprzez telefon komórkowy w specjalnie przygotowanej aplikacji. Teraz ta sama możliwość dostępna będzie także w Europie. Jednak jak na razie wyłącznie w Monachium przy dopiero co otwartym myAudi Sphere. Tutaj klienci będą mieli w ofercie każdy najnowszy dopiero co po świeżym debiucie rynkowym pojazd. Opłata za wypożyczenie samochodu odliczana zostaje wyłącznie godzinie, producent nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za pokonany dystans. Kolejne lokalizacje są już w planach i mają zostać także zlokalizowane przy uruchamianych nowych obiektach myAudi Sphere.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-27 12:18:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-uruchamia-wypozyczalnie-samochodow-w-Europie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt