BMW serii 8 mocny cios dla konkurencji

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW serii 8 mocny cios dla konkurencji
BMW serii 8 nie należało jak na razie do największych sukcesów niemieckiej marki. Pierwszy model wyprodukowany został zaledwie ponad 30 000 razy i jego żywotność rynkowa trwała zaledwie rok. Mimo tego faktu BMW postanowiło ponowić próbę z tym samochodem. Skoro konkurencja daje sobie radę na tak trudnym i wysublimowanym rynku to czemu nie producent z Bawarii. Nowe BMW serii 8 jak na razie występują jako model koncepcyjny, start produkcji zaplanowany został na rok 2018. Jednak już teraz śmiało można powiedzieć że niemiecki producent odrobił lekcje i zaproponował model, który idealnie wkomponowuje się w panujące trendy na rynku. Tak też auto posiada trzy drzwiowe nadwozie Coupe o niskim profilu z mocnymi sportowymi akcentami, pozostawiając jednak miejsce na elegancką stronę.


Fot. BMW

Jednak nie tylko nadwozie oddaje idealne proporcje między dynamiką, a elegancją. Ciąg dalszy odnajdziemy wewnątrz auta. Tutaj producent bardzo mocno odbiegł od swojego dotychczasowego układu. Co jest bardzo dużym plusem, BMW pokazał w tym wypadku że nie tylko technologicznie są w 21 wieku, ale w końcu także ze stylem. Nowa środkowa konsola idealnie oddaje prostotę a zarazem wielofunkcyjność bez zbędnych pokręteł guziczków oraz innych elementów wprowadzających zbędny chaos. Jak na razie BMW nie pochwaliło się jednostkami dla tego modelu. Jednak można będzie spodziewać się czegoś więcej niż dotychczasowe osiągi. Tak jak miało to miejsce w przypadku BMW serii 8 pierwszej generacji.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-27 07:25:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-serii-8-mocny-cios-dla-konkurencji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt